Już 2 miliony posiadaczy Karty Douglas w Polsce
Już 2 miliony posiadaczy Karty Douglas w Polsce
Kopiuj tekst

Już 2 miliony posiadaczy Karty Douglas w Polsce

Liczba posiadaczy Karty Douglas w Polsce przekroczyła  w sierpniu 2 miliony. To bez wątpienia nie tylko odzwierciedlenie zaufania klientów do marki i wyjątkowych produktów, które oferuje, ale także potwierdzenie najwyższej jakości obsługi. 

Ten rok jest dla nas wyjątkowy. Do sierpnia w naszej ofercie znalazło się prawie 20 nowych marek, które pokochały nasze klientki. We wrześniu do naszego portfolio dołączają oczekiwane przez nie także marki makijażowe, takie jak, By Terry, Hourglass i Pretty Vulgar. W połowie roku zmieniliśmy  naszą strategię wizerunkową i określamy na nowo nasze cele w branży beauty – chcemy być postrzegani jako nowoczesna marka premium oferująca najwyższej jakości produkty i usługi. Wszystko to sprawiło, że dziś możemy pochwalić się rekordową liczbą klientów, którzy są z nami od dawna i zdecydowali się pozostać na dłużej, korzystając ze wszystkich benefitów, które im oferujemy.

Agnieszka Radawiec, Dyrektor Marketingu Douglas.

Korzyści z posiadania BeautyCard od Douglas

  • Każdy zakup premiowany punktami
  • Bon rabatowy o wartości 40 zł
  • Urodzinowy bon rabatowy 10%
  • Oferty i promocje wyłącznie dla posiadaczy Karty Douglas
  • Zaproszenia na wieczory, indywidualne konsultacje, spotkania VIP
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.